17 eylül 2019 salı ankara ahırdan tüyolu sağlam altılı

17 eylül 2019 salı ankara ahırdan tüyolu sağlam altılı

17 eylül 2019 salı ankara ahırdan tüyolu sağlam  altılı

 

İLK ALTILIDA 2. koşuda yarışacak olan ********* için  mükemmel gözüküyor, bu görüntüsü ile bugün yarın kazanır denildi dikkat.

1.AYAK:  Günün en zor koşusu olduğundan dolayı çok at yazılmalıdır. Mesela bugün yine geri planda kalan ********* son yarışını alehine şartlarda kazanmıştı. Bugün daha başarılı olabilir. ********* idman pistinde de çok beğeniliyor. ********* çok konuşulan isimler arasında. Zor kazanan bir isim olmasına rağmen ********* bu kez ahır önerisi ile geldiğinden mutlaka yazılmalı.

 

2.AYAK: ********* ilk yarışında sürpriz konumdaydı ve bize gelen tüyoda çok koşacağı belirtilmişti. İyi koşup ikinci kalan tay bugün adını birinciliğe yazdırabilir. Yakın zaamanda önerilen Diğer takip atları ********* ,********* ve ********* ise çok at yazanların mutlaka kuponlarında bulunması gereken isimlerdir.

 

3.AYAK: ********* uygun grupta güzel formu ile hemen herkesin gözdesi konumunda. Günün kalesi olan isim bunu ak ediyor fakat takibe almamız için önerilen ********* öne erken düşüp arkayı uyutabilirse dişine göre rakipler yanında sürpriz bir yarış çıkarması beklenebilir.

 

4.AYAK: Üst düzey formu ile ********* kazanmaya yakındır. Diğer sert rakibinin kazanma karakteri düşükken geriye tek rakip ********* kalıyor.

 

5.AYAK: Start problemi bulunan ********* bu kez çıkarsa affetmez. ********* ise bu gruba göre sınıf bir safkan.

 

6.AYAK: İlk yarışında da adından bahsedilen ancak bir koşsun görelim denilen ********* için bu kez pist ve mesafe hedeflenmiş durumda. Çok sürpriz konumdaki bu safkan bugün bombayı patlatabilir.

 

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.