17 eylül 2020 Ankara altılı ganyan yorumlarımız

17 eylül 2020 Ankara altılı ganyan yorumlarımız

3 eylül 2020 Ankara

1.AYAK: Bu aralar çok iyi denilen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazalım. Bu mesafede AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılmalı. Takibe aldığımız AT İSMİ GİZLİ kazandığı günki formunu koruyor. Formunu sürekli geliştiren AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.

2.AYAK: Sürpriz çıkması muhtemel bir koşu.

3.AYAK: Kumda başka koşan sürpriz takip atımız AT İSMİ GİZLİ , eklenen takısı ile AT İSMİ GİZLİ , bugün bir grubun güvendiği AT İSMİ GİZLİ ve ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ kuponlara ekleyelim.

4.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

5.AYAK: Form tuttuğunda özellikle bu tip mesafelerde çok etkili olan AT İSMİ GİZLİ lehine şartları da değerlendirip kazanmak isteyecektir. Bugün için ahır ekibinin önerdiği AT İSMİ GİZLİ  rakip olarak yazalım.

6.AYAK: Çok sık koşan AT İSMİ GİZLİ ilgilileri artık kazanmak adına hedefli olarak kum pist tercih ettiler. Bugün uygun grupta kazanabilir. Mükemmel ileri ve görüntüsünü piste yansıtırsa yakında bomba yapar denilen AT İSMİ GİZLİ bugünden itibaren takibe alınmalı.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ****
2.AYAK: ******
3.AYAK: ****
4.AYAK: *****
5.AYAK: **
6.AYAK: **

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.