17 haziran 2020 istanbul altılısı özel tüyolar

17 haziran 2020 istanbul altılısı özel tüyolar

17 haziran 2020 istanbul altılısı özel tüyolar 

 

*1.AYAK:* Sürpriz konumdaki  AT İSMİ GİZLİ dikkat çok ciddi hazırlanıp buraya hedefli katılıyor. Bir grup  AT İSMİ GİZLİ ye aşırı güveniyor bilginiz olsun.  AT İSMİ GİZLİ için görüntü olarak eskisinden çok farklı denildi, yani bu tip grupları rahat bile geçebilir. Yine iyi hazırlıktan geçen  AT İSMİ GİZLİ sigorta olarak yazılmalı.

 

*2.AYAK:* Bu aralar bomba yapması beklenen  AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazın. Milimetrik sürülmesi gereken  AT İSMİ GİZLİ usta jokeyi ile bunu başarabilir.

 

*3.AYAK:*  AT İSMİ GİZLİ özellikle dinçlik yarışlarını çok iyi yapıyor. Mükemmel hazırlıkları ile çok şanslı. Bugün için önerilen  AT İSMİ GİZLİ  ve  AT İSMİ GİZLİ rakip olarak değerlendirilebilir.

 

*4.AYAK:* Bu kez tüm şartlar lehineyken  AT İSMİ GİZLİ sürprizi yapabilir dikkat. Aksi halde burası karışır.

 

*5.AYAK:*  AT İSMİ GİZLİ  için çok hazır dediler ve bu pistte çok iyi koşacağından yine ilk ikiden düşmemesi bekleniyor.  AT İSMİ GİZLİ ve  AT İSMİ GİZLİ  de harika durumdalar. Dinçlikle etkili olabilirler.

 

*6.AYAK:* Adanadan sonra özellikle ankaradaki çalışmalarında gözle görülür değişmeler görülen  AT İSMİ GİZLİ istanbula iddialı getirildi. Yarışa taşı ve bi aksilik yaşamaz ise sürprizi yapabilir dikkat.

 

 

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.