17 kasım istanbul altılısı Özel Tüyo ÇOK SÜRPRİZ BANKO

17 kasım istanbul altılısı Özel Tüyo ÇOK SÜRPRİZ BANKO

 

*1.AYAK:* Bu kez ekürisiz ve dinlenmiş şekilde bu yarışa katılacak olan *********** kazanma özürlü favorileri geride bırakacaktır. ÇOK SÜRPRİZ BANKO olarak yazılabilir.

 

*2.AYAK:* Dişine göre gurpta *********** favorimiz. *********** puanlamada geri kalsa da hafife alındığını düşünüyoruz, bu rakipler yanında ceza kesebilir. *********** sigorta.

 

*3.AYAK:* Bu koşuya mükemmel hazırlanan ve çok daha iyi gruplarda adını duyacağımız *********** kazanmaya yakındır. Bu safkana rakip olarak son yarışına iddialı katılan ama piste uyum sağlayamayan *********** önerelim. Çok sürpriz konumda ancak sevdiği pistte mutlaka iyi koşacaktır.

 

*4.AYAK:* İstanbul kazanırız diye gelen *********** bizi yanıltmamıştı. Bugün yine kazanabileceği şartlarda yarışacak. *********** yarış süratli giderse kesinlikle affetmez, *********** ise uzun sprinti ile yarış içinde devamlı mücadelede kalan güven veren bir at.

 

*5.AYAK:* Ahır önerisi *********** bugün mutlaka kuponlarınızda olsun. Kilosuna rağmen *********** ekibi bugün atlarına çok güveniyor.

 

*6.AYAK:* Son ayak bombamız *********** olacaktır. Bu at startta fazla takılmaz ve iyi yer tutabilirse bu grubu kolay bile geride bırakabilir.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.