17 kasım sürpriz bankolu tüyolu altılı yorumları kocaeli

17 kasım sürpriz bankolu tüyolu altılı yorumları kocaeli

17 kasım sürpriz bankolu tüyolu kocaeli altılısı

yildiz 5

1.AYAK:

  • Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.


2.AYAK:

  • Ahırlarda dillenen whatsapp bugün için iddialı hazırlandı ve buraya hedefli katılıyor. Yarış içi bir talihsizlik yaşamaz ise kazanmasını bekliyoruz. Altılı kuponlarına BANKO yazılabilir.


3.AYAK:

  • whatsapp ve whatsapp takip atlarımız olup jokey yamaklarının mücadelesinde iyi hazırlıkları ile öne çıkardığımız isimlerdir.


4.AYAK:

  • Grubun ağır atları whatsapp ve whatsapp kendilerine göre uygun grupta iyi hazırlıkları olduğundan ihmal edilmemeliler. whatsapp eksik koşarlarsa devreye girer.

 
5.AYAK:

  • Yarış kazanmak için şartların lehine gelişmesi gereken whatsapp kendisine göre uygun grupta mükemmel hazırlıkları ile öncelikle yazılmalı. Kaliteli whatsapp ve bu grupta kalitesini konuşturabilecek whatsapp kuponlara eklenmeli. whatsapp daha sonra yazılabilir.


6.AYAK:

  • Son yarışını galop niyetine koşan whatsapp lehine şartlarda uygun grupta çok koşacaktır dikkat. Kazanma karakteri zayıf olsa da bu grupta whatsapp ihmal edilmemeli. Yarış gören ve toparlanan whatsapp bugün sürpriz yapacak durumda. whatsapp bugün yarın bombayı patlatacak, kuponlarda muhakkak olsun. İyi durumdaki whatsapp ve formda whatsapp daha sonra eklenebilir.

    17 kasım sürpriz bankolu tüyolu altılı yorumları kocaeli
WhatsApp Emblem

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: whatsapp
2.AYAK: whatsapp
3.AYAK: whatsapp
4.AYAK: whatsapp
5.AYAK: whatsapp
6.AYAK: whatsapp

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz. 

BAŞARILI ALTILI YORUMLARI