17 Mart 2019 Pazar İzmir Altılı Yorumları Sağlam Bankoludur

 

17 Mart 2019 Pazar İzmir

 

1.AYAK:  ************** mesafesinde bu formu ile bu rakipleri geçecektir. Yarış içi stili rakipleri olsa da onlara göre konumlanacak olup bizce bir şekilde kazanacaktır. BANKO

2.AYAK: Bu kez çim pistte çok iddialı olduğu söylenen sürpriz isim ************** favorimiz. ************** görenler kesinlikle çok koşar diyor dikkat.

 

3.AYAK: Mükemmel durumda izmire gelecek olan ************** tüm şartların lehine olduğu bu koşuda sürprizi yapmaya hazırlanıyor dikkat. Hatta çok sürpriz kuponlarınızda BANKO değerlendirebilirsiniz.

 

4.AYAK: Bu grupta istediği kadar şartlar alehine olsun ************** mutlaka yazılmalı. Yarış gören **************  ekibi de iddialı. İki at dışına çıkması zor görünüyor.

 

5.AYAK: Mükemmel durumuna rağmen yarış içi ters bir at olduğundan genellikle kaybeden ************** bugün biraz daha sert rakipler arasına girince geri planda kalmış. Lakin bu at bu grupları kolay geçebilecek kapasitededir. Yeterki binicisi diğer atlara fazla yanaşmadan farkı açabilsin. Bizce bu at eksik ya da hatalı koşarsa tek ciddi rakibinin kaliteli **************  olacağını düşünüyoruz. İkisinden biri muhtemelen kazanacaktır.

 

6.AYAK: ************** ve ************** artık kazanması gereken şartlarda yarışacak. Kazanma karakterlerinden dolayı yanlarına toparlandı denilen ************** ve ileride iyi bir at olacağı söylenen ************** yazalım.

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 

 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44