17 Mayıs 2019 Bursa Ahırdan altılı tüyosu

17 Mayıs 2019 Bursa Ahırdan altılı tüyosu

17 Mayıs 2019 Bursa

 

1.AYAK:  Ciddi rakipler arasında sizlere çok sürpriz durumdayken favori önerdiğimiz *************  bizi yanıltmamıştı. O gün bu sonuca saçma diyenler bugün bu atın geçileceğini düşünerek rakip yazacaklar ve ya yazmayacaklar. Belki de geçilebilir yorgunluk belirtisi olarak ama biz atın form durumunun iyi olduğunu ve o sert rakiplerden sonra ağrı sızı çekmezse bu grubu da kolay geçeceğini düşünüyoruz. BANKO


2.AYAK:
 *************  son yarışında sürprizde önerilen atımızdı. Tüyo başarılıydı çok rahat kazanabileceği yarışı kaybetti çünkü sprint kulvarını bulamamıştı binicisi.  Bugün mesafenin de lehine dönmesi ile daha şanslıdır.

 

3.AYAK: Yarış gören favoriyi banko yazmanızı önermiyoruz. Kazanamaz demiyoruz ama bu koşuda önerilen *************  ,*************  ve *************  mutlaka yazınız.

 

4.AYAK:  Kazaanma karakteri zayıf ve rakiplerine göre formsuz olduğu gözüken *************  bugün çok ters koşabilir, zira rakipleri tarafından pek te dikkate alınmayacağı için sonlarda kendisine sermaye olacak gücü saklarsa direnme şansı artar ve sürprizi yapar. 

 

5.AYAK: Yarış içi şartları da lehine yakalayan *************  için bu rakiplere bu formu ile geçilmez diyorlar. SAĞLAM BANKO

 

6.AYAK: Sürpriz takip atımız *************  son yarışında binicisinin kazanacağına aşırı güvenmesi sonucu erken hamle yaptığı için kaybetmişti. Bizim için farketmemişti zira diğer sürpriz takip atımız o gün kazanmıştı. Bu gün ise binicisinin daha iyi tanıyacağı şekilde lehine şartlarda yarışacak. Dolayısıyla zaten kazanma karakterleri düşük favorileri geçeceğini düşünüyor ve BANKO öneriyoruz. Banko yazmayanlar *************  rakip yazabilirler zira artık kazanmalıyız diye itiş gücü kuvvetli bir jokey ile katılacaklar.

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]