17 Nisan 2019 Çarşamba İstanbul Altılı Ganyan Yorumlarımız

17 Nisan 2019 Çarşamba İstanbul Altılı Ganyan Yorumlarımız

17 Nisan 2019 Çarşamba İstanbul

 

1.AYAK: Neredeyse atı gören herkes ************* için kazanır diyor. ************* ve ************* da iyi taylar ve sıkı hazırlanmış ilk yarışlarına bilenmiş isimler. Favorimiz eksik koşar ya da bir aksilik yaşarsa diğer iki isimden biri kazanmış demektir.


2.AYAK:
 İlgililerinin güvendiği ************* ile bugün tüm şartlar lehineyken kazanmaya hedeflenen ************* öncelikle yazın. Takip atlarından yakın zamanda kazanır denilen ************* ihmale gelmez.

 

3.AYAK: Bu mesafede ************* bu formu ile mutlak favoridir. İki ciddi rakibi var, sürpriz konumda olmalarına rağmen ************* ve ************* hata kollayacaktır. 

 

4.AYAK: ************* kötü koşunca sonraki yarışında hiç şans verilmiyor. Bu at çok formda, mesafefsine dönüyor, üstelik yarış içi şartlarda lehine. Bizce bombayı patlatmaya yakındır dikkat. Bizce tek rakibi çok akıcı bir sprinte sahip olan ************* olacaktır.

 

5.AYAK: İki at hakkında iddialı cümleler duyduk. Bunlar ************* ve *************‘dir. ************* için de çok süratli diyorlar.

 

6.AYAK: Canı istediğinde rakip tanımayacak kalitede olan ************* bugün kazanmayı başaracaktır. BANKO

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


*************

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44