17 ocak 2020 izmir at yarışı yorumlarımız

17 ocak 2020 izmir at yarışı yorumlarımız

17 ocak 2020 izmir at yarışı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Uzun süredir kazanabileceği şartları kovalayan ************* belkide kazanma karakterinin düşüklüğünden bunu başaramadı. Bugün grup çok uygun ve favorimiz. Kendisine rakip olarak yakın dönemde kazanır notu ile takibe aldığımız ************* ile yarış gören ************* öneriyoruz.

 

*2.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

*3.AYAK:* Takip atlarımızdan sürpriz isim ************* bugün mutlaka yazalım. İlk startında ************* çok iyi koşar diyorlar.  ************* sigorta.

 

*4.AYAK:* Genel olarak denk güçlerin mücadelesinde yarışı çok gerilerde takip etmezse ************* sürpriz yapabilir.

 

*5.AYAK:* Güçlü bir binici ile çok daha iyi yerlere gider dediğimiz ************* bu kez ön planda yazılmalı. Ahırdan iddialı duyumlar gelen ************* mutlaka yazılmalı. Son yarışını tekrarlarsa affetmez denilen *************  sigorta.

 

*6.AYAK:* Üstün formu ile ************* ne çok güveniliyor bugün. Lakin biz yanına boş kilosu ile *************  yazalım zira yakın dönemde önerilen bir isimdi. Artan formu ile bu rakipler arasında bomba beklenebilir.

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile

alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde

size iletilir.

 

    • Ayrıca şu sayfadakiyayımladığımız bazı başarılı yorumlara

      göz atmanızı öneririz.