17 Şubat 2019 Adana Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Bankolu Hoca Kuponu

17 Şubat 2019 Adana Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Bankolu Hoca Kuponu

17 Şubat 2019 Adana Altılısı Ahırdan Özel Tüyolu Bankolu Kupon

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

17 Şubat 2019 Adana Altılısı

 

1.AYAK: 4 at ile rahat bir koşu izleriz. Ayırımsız ************* , *************  , ************* ve ************* yazalım.

 

2.AYAK: ************* yarış içi şartları lehine bulduğunda kazanıyor, zaten kazanma karakteri çok yüksek bir isim yani yeterki sonlarda birazcık diri kalsın. İş sprinte kalırsa ki kalacak gibi ************* çok şanslı olacak. Bir de ************* ekleyelim zira bugün yarın kazanır formda dolaşıyor.

 

3.AYAK: ************* mükemmel form durumu ile bugünde kazanma yakındır. Lakin nispeten biraz daha sert rakiplerle yarışacağından sağlam izlemek isteyenler ************* eklesinler. Çok sürprizde ise etkili biniciyi bulan *************  değerlendirilebilir.

 

4.AYAK: ************* ekibi bugün de çok iddialı.  ************* üst düzey formu ile mutlaka yazılmalı. Çok sürprizde ise ************* ekleyelim zira dinçlikle çok koşarsa şaşırmamalı.

 

5.AYAK: ************* çok uygun rakipler yanında çok şanslı ama yeni bir kazanma karakteri problemi ile karşılaşabiliriz dolayısıyla banko yazmak riskli olur. Üstelik burada takip atımız ************* var ve her an yarış kazanabilir. ** ************* çok koşabilir dikkat. ************* ve ************* ile burayı da sağlama alalım.

 

6.AYAK: Grubuna dönen ************* lehine şartlarda bir şekilde kazanmasını bilecektir.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.