17 Şubat 2019 İzmir Altılı Ganyan Yorumları Çok sağlam 3 banko

17 Şubat 2019 İzmir Altılı Ganyan Yorumları Çok sağlam 3 banko

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

17 Şubat 2019 İzmir

 

1.AYAK: ************** bir süredir kalitesinin altında koşuyordu. Son yarışında kendini gösterdi. Bugün nispetten çok daha uygun rakipler yanında kazanmasını bilecektir.

 

2.AYAK: ************** ve ************** ahır önerileri oldular. Bir grup ************** yine kazanır diyor.  ************** sigorta olsun.

 

3.AYAK: ************** ve **************  bu grupta  ikili bitirmesini beklediğimiz isimler. Favorinin bir şekilde kazanamayacağını düşünüyoruz.

 

4.AYAK:  ************** için kolay bir yarış olur . SAĞLAM BANKO

 

5.AYAK: Muhtemelen yılda bir yarış kazanacak olan ************** sırası geldi. Bu kadar lehine şartları bulacağı bir yarış daha olamaz.  BANKO

 

6.AYAK: ************** takibimizde olan bir isim. Geri geri giden bir formu olsa da biz takibi bırakmayalım zira bugün yarın bombayı patlatır.

 

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.

 

1 yorum

Yorumlar kapatıldı.