17 temmuz ankara at yarışları yorumlar sürpriz banko

17 temmuz ankara at yarışları yorumlar sürpriz banko

17 temmuz ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

17 temmuz ankara  ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK: *****  ahırdan önerilen at. Net favorimiz hatta cazip banko bile denenebilir. Takip listenizde de olsun. *****  ve *****  ciddi rakipleridir. Form durumu çok iyi olan *****  bu gruptada çok koşar dikkat. Ankara pistinde beklenenden çok koşarsa *****  bu formu ile bu rakipleride alt edebilir .

2.AYAK: *****  bu grupta kazanması kolay olur dediler. BANKO

3.AYAK: *****  ve *****  görüntü olarak çok koşar . Lakin sağlamcılar ***** 

4.AYAK:  *****  bugün biraz geri planda şans verilmesine rağmen güzel formu ile bizce değerlendirilmeli . *****  ve *****  kaliteleri ile ciddi rakipleridir. *****  sürpriz.

5.AYAK: *****  ahırdan kazanır önerildi. Bu grubu kolay geçmesi bekleniyor. BANKO yazabiliriz. Tek rakibi *****  olabilir.

6.AYAK: *****  için ahırlarda çok iddialı cümleler sarfedildi. Hatta hata yapmaz erken adapte olursa rahat kazanır düşüncesi var. Ekibimizde bu yönde fikirler verdi fakat kazanma karakteri zayıf olan bir atı bu kadar duyuma rağmen banko öneremiyoruz. Ancak net favorimizdir. *****  kilo olsada yine kazanabileceği şartlarda mücadele edecek. *****   ve *****  bugün iyi koşacak isimler. *****  daha sonra eklenebilir.


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.