18 ağustos 2019 pazar izmir altılı ganyan yorumlarımız

18 ağustos 2019 pazar izmir altılı ganyan yorumlarımız

18 ağustos 2019 pazar izmir altılı ganyan yorumlarımız

 

 

1.AYAK: Pek şans verilmese de YILDIZLI BÜLTEN yarış içinde tutunma problemi yaşamazsa bomba yapabilir. YILDIZLI BÜLTEN kalitesinden bahsettiğimiz formda bir tay, YILDIZLI BÜLTEN ise ekibi iddialı olduğunda genelde kazanıyor. Bugün de ihmal etmemek lazım. YILDIZLI BÜLTEN ise sigorta olsun.

 

2.AYAK: Ekibinin iddialı olduğu YILDIZLI BÜLTEN ile ahır önerisi olarak gelen YILDIZLI BÜLTEN ve  YILDIZLI BÜLTEN bizim önereceğimiz taylardır.

 

3.AYAK: Grup sert olsa da bu formu ile bu şartlarda YILDIZLI BÜLTEN yine öncelikle yazın. Kilo farketmez ancak piste uyum sağlarsa kaliteli YILDIZLI BÜLTEN yazılmalı. YILDIZLI BÜLTEN yarış içi avantajlardan dolayı yazılmalı.

 

4.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN yarış içi şartlar lehine gelişirse gayet kilo kaldırır. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN  rakipleridir.

 

5.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN, YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN ahır önerisi olarak gelen isimlerdir. Muhtemelen bu üçlüden bir birinci çıkacaktır.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için yakın zamanda bomba yapar demişlerdi nispetten uygun grupta bunu başarabilir dikkat. Yine iddialı hazırlanan YILDIZLI BÜLTEN ile kazanma karakteri bu aralar düşük olsa da YILDIZLI BÜLTEN ihmale gelmezler.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.