18 ağustos istanbul altılısı ahırdan tüyolu yorumlar

18 ağustos istanbul altılısı ahırdan tüyolu yorumlar

18 ağustos istanbul altılısı ahırdan tüyolu yorumlar

 

 

1.AYAK: İlk yarışından bu yana kalitesinden söz edilen YILDIZLI BÜLTEN iyi formunu yarışlara yansıtıyor, bugün kazanma şansı yüksektir. Sadece son yarışına istinaden tekrarlarsa bugün affetmez denilen YILDIZLI BÜLTEN rakip olarak yazılabilir.

 

2.AYAK: Grubun güçlü atı YILDIZLI BÜLTEN yanına bu pistte çok koşması beklenen YILDIZLI BÜLTEN ile yakın zamanda sürpriz yapabilir önerisi ile YILDIZLI BÜLTEN yazılmalı.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN sürekli rövanş halinde rakiplerinden sıyrılarak yarışıyorlar. Bugünkü temponun *** yarayacağını düşünüyoruz. Yani * numara banko bile yazılabilir.

 

4.AYAK: Çok ciddi hazırlıklarla buraya hedeflenerek katılan YILDIZLI BÜLTEN bugün yarış içi şartların da lehine gelişeceğinden kazanmasını bilecektir. BANKO yazılabilir. Banko yazmayanlara sürpriz hanesinde YILDIZLI BÜLTEN önereceğiz zira yarış istediği gibi süratli geçer ve o uzun sprintini yerinde atabilirse bomba yapabilir.

 

5.AYAK: Bu kez sorunsuz katılacağı söylenen YILDIZLI BÜLTEN gücünü koşuya yansıtırsa muhtemelen kazanır. Sürpriz banko olarak değerlendirilebilir.

 

6.AYAK: Ahır önerisi YILDIZLI BÜLTEN, boş kilolu YILDIZLI BÜLTEN , ahırlarında ciddi hazırlıklar olan YILDIZLI BÜLTEN ile yakın zamanda sürpriz olarak önerilen YILDIZLI BÜLTEN kuponlarda olmalı.

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.