18 aralık 2019 bursa altılı yorumlarımız

18 aralık 2019 bursa altılı yorumlarımız

18 aralık 2019 bursa altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* *************

 

*2.AYAK:* Bursada iddialı dolaşan ************* henüz kendini kanıtlayamasa da bugün etkili olacağı şartlar bulunduğundan bomba yapabilir dikkat. Form durumu iyi olduğu söylenen ************* ile start sorunu kısmen halledilen ************* ihmale gelmez.

 

*3.AYAK:* Yarış içi şartlar lehine gelişecek olan ************* bugün sürpriz yapabilir. ************* ise son zamanlarda üst düzeye çıkardığı formu ile şanslı olur.

 

*4.AYAK:* ************* ve ************* kilo kaldıran formda isimler. Sprint kontejanından ************* de yazalım zira şartlar lehine gelişirse çok koşar.

 

*5.AYAK:* Görüntü, çalışma ve beklentilere göre mutlak kazanması gereken ************* eğer bir talihsizlik yaşamaz ise bugün kaybetmeyecektir. BANKO

 

*6.AYAK:* Yakın dönemde takibe aldığımız çok sürpriz isim ************* kazanması için yarış stili gereği öne erken gelip biraz boşlukta kalması lazım. Start sorunu da nüksedince bunu yapması zor oluyor. Haliyle boşa koşan sonuncu olan at görünümünde. Ancak dediğimiz şartlara oluştuğu gün çıktığı gibi bitirerek bombayı yapacaktır dikkat. ************* için bugün yarın kazanır notu var, hayli sürpriz konumda olduğu için mutlaka değerlendirelim.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.