18 Aralık Adana at yarışı yorumları sitesi

18 Aralık Adana at yarışı yorumları sitesi

18 Aralık Adana at yarışı yorumları sitesi

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

18 Aralık Adana

 

1.AYAK:  *********** ahır önerisi ile bu koşudaki favorimiz. *********** ve *********** koşu içi şartlar dahilinde çok şanslılar. *********** yakın zamanda sürpriz yapacak kıvamda. *********** ve *********** sağlam kuponlarda olsun.

 

2.AYAK:  *********** ‘nin son zamanlardaki formu bugünkü koşuyu da kazanabileceğini gösteriyor, bu mesafede bu kilosu ile yarış içi şartlar çok ters gelişmezse bizce kazanır.

 

3.AYAK:  *********** ilgilileri bu koşuyu kolay kazanacaklarını iddia ediyor.  İlk kez koştuğundan dolayı risk almak istemeyenler *********** ,  ***********  ve *********** üçlüsünü değerlendirebilir.

 

4.AYAK:  *********** mükemmel dirençli bir at ve kalitesi malum kumda hiç geçilmedi. Ancak bugün bu sert rakipler ve alehine şartlar varken çok yüksek afg oranında güvenilmesi bizce çok riskli. Özellikle önlerde diri kalan atların diliran’a hakim olmalarını bekliyoruz. Bunlardan ***********, *********** ve *********** kuponlarda olsun.

 

5.AYAK:  *********** ve son dönemdeki form durumu ile *********** arasında bir koşu olacaktır.

 

6.AYAK:  *********** önceliğinde bu koşuyu kesinlikle ahır önerilerimizi yazın.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.