18 ekim bursa altılı yorumlarımız 1 SAĞLAM 1 SÜRPRİZ BANKOLU

18 ekim bursa altılı yorumlarımız 1 SAĞLAM 1 SÜRPRİZ BANKOLU

18 ekim bursa altılı yorumlarımız 

 

*1.AYAK:* ************* ise yarış görmenin avantajı ile bugün sürprizi yapmasını bekliyoruz. Sürpriz BANKO olarak yazılabilir.

 

*2.AYAK:* Bu koşudaki takip atımız ************* nihayet kendini göstermeye başladı. İyi form durumunu bugün de yansıtırsa sürprizi yapabilir dikkat.

 

*3.AYAK:* Beklentilerin yüksek olduğu ************* kuponlarınızda mutlaka olsun. Bu koşuda başka öneri gelmedi.

 

*4.AYAK:* Grubun pek dikkate alınmayan kaliteli ismi ************* öncelikle yazalım. ************* şuan çok iyi durumda. ************* daha iyi yerlerde olmalı diyorlar. ************* yazılıyorsaa yarış içi şartların lehine olmasını kollayan formda isim ************* de yazılmalı.

 

*5.AYAK:* ************* bir süredir takibe aldığımız isimdi. Sürpriz zamanında kazanıp tüyoyu değerli yapamadı ama bugün SAĞLAM BANKO yazılarak altılı kuponlarınızı rahatlatabilir.

 

*6.AYAK:* ************* dan bu aralar bomba bekliyorlar dikkat. Takip atlarımız olan ************* ve ************* bugün yarın kazanacak vaziyetteler. Bugün ahır önerisi olarak gelen ************* de kuponlara ekleyelim.

 

 

 

NOT: 0542 832 14 44  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.