18 eylül 2020 Bursa altılı ganyan yorumlarımız

18 eylül 2020 Bursa altılı ganyan yorumlarımız

18 eylül 2020 Bursa

1.AYAK: Yarış içi stili bir rakibi çıkmazsa bu gruba geçilmez denilen AT İSMİ GİZLİ sevdiği pist ve mesafede BANKO yazılabilir.

2.AYAK: Zor bir koşu olsa da pist koşulları ve yarış içi etkenlere dayalı AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bizim önereceğimiz isimlerdir.

3.AYAK: İlk yarışından bu yana takip ettiğimiz AT İSMİ GİZLİ bu kez uygun şartlarda kendini gösterecektir. AT İSMİ GİZLİ titizlikle hazırlanan bir isim. Son 1 haftadır değiştiği gözlemlenen AT İSMİ GİZLİ bu yarış dahil takibe alınmalı.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ekibi bu koşu için iddialı. AT İSMİ GİZLİ tekrar kumda geldi iyi koşacaktır. Dengi grupta AT İSMİ GİZLİ , iyi işleri ile AT İSMİ GİZLİ ile ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ kuponlara eklenmeli.

5.AYAK: Takip atımız AT İSMİ GİZLİ bugün beklenen patlamayı gerçekleştirebilir. Çalışmalarını yansıtırsa AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ iddialı olacaklardır. Bu gruba göre iyi yaırşları olan AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.

6.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: ***
3.AYAK: ***
4.AYAK: *****
5.AYAK: ****
6.AYAK: ********

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.