18 eylül 2020 istanbul at yarışı yorum ve şablon

18 eylül 2020 istanbul at yarışı yorum ve şablon

18 eylül 2020 istanbul at yarışı yorum ve şablon

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ dinlenerek katılacağı bu koşuda sürprize hazırdır. Yakın takibimizde olan AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazalım. Bu kez jokey tercihli AT İSMİ GİZLİ iyi koşacaktır.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu pistte çok koşar dikkat. Toparlanan AT İSMİ GİZLİ muhakkak yazılmalı. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ beklenen çıkışı birincilikle olmasada gerçekleştirmişti, bugün kazanma şansı vardır. AT İSMİ GİZLİ bu tip mesafelerde her zaman sürpriz yapabilir.

3.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

4.AYAK: Kalitesi belli formu üst düzey olan AT İSMİ GİZLİ bugün nispeten uygun rakiplerini geçecektir. BANKO

5.AYAK: Kalite kumaş AT İSMİ GİZLİ bu grubu bir şekilde geçmesi gerekir. BANKO

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ görüntüsünü yarışa taşıyabilen formda bir isim. İyi hazırlıkları ile bugün bekleneni verebilir. Çok sürpriz konumdaki AT İSMİ GİZLİ dikkat, çok sıkı hazırlıklarını bombayı patlatarak gösterebilir. AT İSMİ GİZLİ ise kötünün iyisi durumundaki sigorta olur.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ***
2.AYAK: ***
3.AYAK: *****
4.AYAK: *
5.AYAK: *
6.AYAK: ***

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.