18 eylül istanbul altılısı ahırdan özel tüyolar

18 eylül istanbul altılısı ahırdan özel tüyolar

18 eylül istanbul altılısı ahırdan özel tüyolar

 

1.AYAK: Ahır önerileri ********* , ********* ve ********* görüntüleri ile bugün çok koşması beklenen isimlerdir.

 

2.AYAK: İyi yarışlarını birinciliğe taşıyamayan ********* bu kez çok daha ciddi hazırlanmış dikkat.  öte yandan ahır önerileri ********* ,********* ,********* ve ********* sağlam kuponlarda mutlaka olsun. Takip atlarımız ********* ve ********* ise her an yarış kazanabilecek formdalar.

 

3.AYAK: ********* ve ********* rakiplerinden farklı kalitede isimler. Muhtemelen aralarında birinclik mücadelesi vereceklerdir. Banko tercihiniz bu ayakta olacaksa  ********* tercih edebilirsiniz zira ahır ekibi atlarına çok güveniyor bu kez.

 

4.AYAK: Süratli geçmesi muhtemel yarışta öncelikle kısa sprinter ********* değerlendirilmeli. Sonra güçlü isim ********* ve daha sonra da ön grubu yakın takip edecek olan ********* kuponlara eklenmeli.

 

5.AYAK: ********* her ne kadar seri yakalamış olsa da kazanma konusunda asla güven vermiyor. ********* ve ********* gibi ciddi rakipleri olacak. Daha sağlamcılar burayı kapatabilirler.

 

6.AYAK: Takip atımız ********* bu kez lehine şartlarda çok şanslıdır. Banko önermememizin sebebi ahırdan mutlaka yaz şeklinde tüyosu gelen ********* dır. Bu atı da takibe alalım bugün yarın mutlaka kazanır.

 

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.