18 haziran 2019 salı kocaeli altılı tüyolu yorumları

18 haziran 2019 salı kocaeli altılı tüyolu yorumları

18 haziran 2019 salı kocaeli

 

1.AYAK: Yarış gören ************* için artık kazanır yorumları geliyor. Takibe almamız önerilen ************* bugün bomba yapabilir. Formunu arttırdığı ve her an patlama yapabilecek kıvamdaki ************* sürprizde değerlendirilebilir. Kazanma karakteri düşük olmasa burada muhtemelen favori çıkacak olan ************* de ihmale gelmez.

2.AYAK: ************* ahır önerisi olarak geldi. Onun da kazanma karakteri malum. Geçilecek bir at bulursa işler karışır. 

 

3.AYAK: Bu mesafeyi çok seven ************* öncelikle yazın. Grup biraz sert gelecek olsa da yarış içi bazı avantajları bulunan formda isim ************* sürprizde değerlendirilebilir.

 

4.AYAK: Rakipleri bu kez çok sert olsa da bu mesafede yarış içi avantajlarıda bulunan ************* yine bomba yapabilir dikkat. ************* ise bugün gelen ahır önerisi olarak notlarımızda.

 

5.AYAK: Bugün ************* ekibi çok iddialı. Bugün yarın kazanır diye takibe aldığımız sürpriz isim ************* ihmale gelmez.

 

6.AYAK: Sprinti ayarlarsa kazanması beklenen ************* öncelikle yazın. Bu kilo ile muhtemelen ayarlaması bekleniyor. Banko bile değerlendirilebilir.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44