18 haziran salı ankara altılı kuponu

18 haziran salı ankara altılı kuponu

18 haziran salı

 

1.AYAK: İlk yarışından sonra inanılmaz değişim gösterdiği aktarılan ************* artık kazanmay koşar denildi.  ************* içinse ankarada çok koşacak diye güvenen bir kesim var denildi. ************* takibe alalım zira iyi ellerde sabırla hazırlanan özen gösterilen ve formda yarışa katılacak bir tay.

2.AYAK: ************* dışında önerilen bir isim olmadı. Öncelikle kuponlarınızda değerlendiriniz.

 

3.AYAK: Bu grupta iddialı olacak formdaki ************* ve ************* yanına takip atlarımız ************* ve ************* yazılmasını öneririz.

 

4.AYAK: Sürpriz konumdaki ************* ahırlar bölgesinde çok hazır olduğunu yakınen bildiğimiz bir at. Bu at yarış içi şartlar lehine olduğunda kazanmasınıda bilir. Bazen altılı kuponlarında sürpriz at ile risk alıp büyük altılı tutturma hedef ile BANKO yazmak gerekebilir. Kurgunuza, Bütçenize ve tuttuğunuz atlara göre bu koşuyu şekillendirebilirsiniz.

 

5.AYAK: Son yarışında ************* hafife alındığını ve sürprizi yapabileceğini söylemiştik, zira sert gruptaki başarılı yarışı ortada. Bu kez ankara çiminde şartlarda müsaade ederse kazanır. Aksi halde kalite kumaş ************* devreye girer.

 

6.AYAK: Son yarışına istinaden ************* günün bankosu olarak çok güvenilen bir tay. Sürpriz konumdaki ************* dikkat edelim zira yarış içindeki stili oturduğu zaman kazanmaya başlayacaktır. ************* ve ************* takipteki diğer isimler.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44