18 Kasım 2018 Pazar İzmir altılı tahminleri sağlam bankolu gün

18 Kasım 2018 Pazar İzmir altılı tahminleri sağlam bankolu gün

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

18 Kasım 2018 Pazar

1.AYAK:  ********** dikkat yakın zamanda bomba yapar.  **********,**********,********** ve ********** diğer önerilenler.

2.AYAK:  ********** takipteli isim. ********** bugün çok iyi görünmüş mutlaka yazın. ********** düzemiş yakında bomba yapar dikkat. ********** ve ********** yarış içi avantalarından dolayı yazılmalı.  ********** ve ********** takip listesine alalım, bugünde ihmal etmeyelim zira çok iyi durumdalarmış.

3.AYAK:  Ahır önerisi ve son zamanlardaki form artışı ile ********** bugün günün en güvenilir bankosu olarak önereceğimiz isimdir.
BANKO: *

4.AYAK:  Formsuzluğu dolayısıyla geri planda kalan ama güç olarak grubun üzerinde olan ********** net favorimiz. Olur da eksik koşarsa diye sigorta amaçlı formda ********** rakip olarak yazılabilir. ********** ise bu sabah çok iyi görünmüş. burayı sağlama almak adına yazabiliriz.

5.AYAK:  Bugün yarın kazanır denilen **********  için takı değişikliği işe yararsa affetmeyecektir. Biz Banko olarak değerlendirmenizi öneriyoruz.
BANKO: *

6.AYAK:  ********** form tuttuktan sonraki nispetten en kolay gruba düştü. Totosuna ve afg oranına aldanmayın eksik koşmazsa bombayı patlatır. Yarış gören ve sorunları halledildi denilen ********** yazalım. ********** sürekli iyi durumda. Yarış içi şartlar oturduğunda **********  çok koşar.**********,**********,**********,**********,********** ve ********** hem takip listesine kaydedilmeli hemde bugün yazılmalı.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.