18 kasım bursa altılı tüyoları

18 kasım bursa altılı tüyoları

18 kasım bursa altılı tüyoları

 

 

*1.AYAK:* Yakında bomba yapar denilen ************* ile bu aralar çok formda olan ************* bizce rakiplerinden bir hayli öndeler.

 

*2.AYAK:* Son yarışına iddialı katılan ************* ile bugün ahır önerisi olarak gelen ************* ve ************* öncelikle yazın. Pistte çok beğenilen *************  ihmale gelmez.

 

*3.AYAK:* ************* ve ************* arasından bir birinci çıkacaktır.

 

*4.AYAK:* ************* ve ************* denk güçte aynı stile sahip isimler. Yarış bekledikleri gibi gitmezse ************* sürprizi yapabilir.

 

*5.AYAK:* Stili oturan ************* bu şartlarda benzer rakipler yanında kazanacaktır. BANKO

 

*6.AYAK:* ************* bu kez çok uygun grupta lehine şartlarda çok şanslıdır. Yarışın biraz süratlenmesi bu safkanın kazanmasına yetecektir. Denk güçte olan ve bugün pek şans tanınmayan ************* bir yer açalım zira bugün koşarım derse bombayı yapar.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.