18 Mart 2019 Bursa Altılı Yorumlarımız

18 Mart 2019 Bursa Altılı Yorumlarımız

18 Mart 2019 Bursa

 

1.AYAK: Bomba bir isim önererek altılıya başlayalım, ************* sadece mesafeyi dezavantajı var, diğer şartlar lehine olduğundan mutlaka başarılı koşacaktır.  ************* ekibi çok iddialı. Kazanma karakterine rağmen bu kez etkili binicisi ile kazanma şansı yüksek. Form durumunda ötürü de ************* yazalım.

2.AYAK:  ************* yakında kazanır diye not almıştık son yarışında iyi koştu bugün daha da iddialı. Ancak ahırlar bölgesinde sürpriz beklentilerinin yüksek olduğu ************* mutlaka yazılmalı. ************* ise yarış içi şartlar lehine gelişirse kazanma şansı kendisine doğar.

 

3.AYAK: Bildiğiniz üzere ************* sürpriz takip atımızdı ve bizi yanıltmadı. Bugün nispetten sert rakipler yanında şans verilmeyecek ama bizce start sorunu yaşamazsa çok koşacaktır. Tek ciddi rakibi mükemmel formu ile ************* olacaktır.

 

4.AYAK:  ************* ve ************* sürpriz yapabilecek bilgisi ile not aldığımız atlar. ************* ise grubun en kaliteli atı olduğundan ihmal edilmemeli.

 

5.AYAK: Kazanması için gereken tüm şartları bulan ************* bu koşuyu kazanmasını bilecektir. BANKO

 

6.AYAK: Pisti istediği gibi bulursa bu kilolarda ************* kazanmaya koşar. Totosu kötü olmasına rağmen bu kez daha uygun bir grup bulan *************  ihmal edilmemeli.

 

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]


 
 

Bu yorumların geniş ve açık hali whatsapp abonelerine gönderilmektedir.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44