18 mayıs 2019 cumartesi ankara altılı tüyolu yorumları

18 mayıs 2019 cumartesi ankara altılı tüyolu yorumları

18 mayıs 2019 cumartesi ankara

İlk altılı yorumumuz olmuyor lakin tüyolu bir isim iletildiğinde sizlere aktarıyoruz.
Bugün 2. koşuda ************* için iddialı cümleler duyduk bilginize…
1.AYAK: ************* güzel hazırlıkları ile mutlaka iyi koşacaktır ve birincilik mücadelesinde görünecektir. Alt grup atı sayılsa da şu sıralar çok formda olan ve yarış stili keşfedilen ************* artı bu mesaeflerde bu kilolar ile adını duyurur. Sağlama almak için de ************* yazalım zira yarış içi tüm hataları değerlendirecek kalitede ve formda.

2.AYAK: Bu koşuda iki sürpriz isim önereceğiz. Son yarışlarında da beraber koşup başarılı olamamışlardı. ************* ve ************* bugün çok daha etkili olacaklardır. Zira ilk yarışlarında biri adapte olamamış biri de dışarda kalıp rakiplerinden fazla koşmak zorunda kalmıştı. Bugün bir aksilik yaşamazlarsa ikisinden biri kazanacaktır diyoruz.

 

3.AYAK: ************* bu kez ciddi rakibinin dezavantajı olan ekürisiz yarışmasını değerlendirecektir. Zira ekürisiz yarışacağı için yarış içi avantajları lehine çeviremeyecektir. Dolayısıyla ön grupta erken yer alırsa sonlarda ciddi rakibine kolaylıklar direnip kazanacaktır diyor BANKO öneriyoruz.

 

4.AYAK: ************* ahır önerisi olarak geldi.

 

5.AYAK: Zor bir koşu olacak zira ************* gibi bir kalite ara sonrası iyi hazırlık yaparak katılıyor, eksik koşmazsa ağırlığını koyar.

 

6.AYAK:  Ekibinin iddialı olduğu ************* kuponlarınızda mutlaka olsun.

 

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]