18 mayıs 2019 cumartesi izmir altılı yorumları ahırdan özel gelen sağlam banko

18 mayıs 2019 cumartesi izmir altılı yorumları ahırdan özel gelen sağlam banko

18 mayıs 2019 cumartesi izmir

 

1.AYAK: *************   yarış görmüş ve artık iyi koşar denildi. *************   %0 afg si ile takibimizde olan sizlere önerdiğimiz isimdi zira çime çıkınca gücünü gösterdi, bugün yine benzer şartlarda daha iyi koşarak sürprizi yapabilir. Bir diğer takip atımız *************   da bugün kuponlara eklenebilir.

2.AYAK: *************   bu sezon adını duyuramamış olsa da her an patlama yapabilecek seviyedeymiş. *************   da nbeklentiler yüksek bakalım bu binici ile neler yapabilecek.  Diğer takip atlarımız *************   ve *************   da kuponlarda olsun.

 

3.AYAK: *************   bu formu ile bu rakiplere geçilmemesi lazım ama neredeyse senede bir yarış kazanır durumda kazanma özürlü bir at oldu. 

 

4.AYAK: *************   şuan çok iyi durumdaymış dikkat. *************   çim performansı azımsanmış ki geri planda kalmış, lakin bu at bu formu ile bugün de kazanırsa şaşırmamalı.

 

5.AYAK:  *************   son dönemdeki formu ile bihayli öne çıkıyor. Fakat bunu sürdürebilirmi bilemiyoruz. Ahırlarda şu sıralar farklı göründüğü aktarılan *************   bomba yapabilir. Yakın dönemde takibe aldığımız *************   henüz ***ile bu kez çok daha farklı koşabilir dikkat.

 

6.AYAK: *************   için ileride iyi bir tay olur diyorlar, beklenenden fazla koşabilir dikkat. Bu kez aksilik yaşamazsa kazanma şansı yüksen denilen *************   yazılmalı.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]