18 Ocak 2019 İzmir Altılı Bülten Program Dereceli Yorumlu Ahır Bankoları

18 Ocak 2019 İzmir Altılı Bülten Program Dereceli Yorumlu Ahır Bankoları

18 Ocak 2019 İzmir Altılı Bülten Program Dereceli Yorumlu Ahır Bankoları ve uzmanından değerlendirmeler

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

18 Ocak 2019 İzmir 

 

1.AYAK: *********** çok formda olduğundan favoriliği hak ediyor ancak bugün için yarış içi şartların lehine olduğu *********** ve ahır önerisi *********** ekleyelim.

 

2.AYAK: *********** ***takibimizde ve ilgilileri artık *maidenden çıksın diyor.  *********** için de son yarışında çok iddialı konuşulmuştu, bu kez lehine şartlarda kolay kazanırsa şaşırmamak lazım. Bu iki at arasında bir birinci bekliyoruz ama olurda yine kazanma karakterleri sorun yaparsa diye ahır önerisi olan ve takibe almamız gereken *********** değerlendirilebilir.

 

3.AYAK: Şu sıralar sürpriz hazırlığındaki bomba isim ***********‘e dikkat. *********** grubun kaliteli ismi. Hiçbir başarısı olmasa da yarış içi problemi giderildiğinde bombayı patlatacak olan *********** kuponlara eklemek isterseniz bombada değerlendirin.

 

4.AYAK:  *********** düzelmiş dediler, çok koşar dikkat.  *********** ve *********** grupta form bakımından öne çıkanlar.

 

5.AYAK: *********** için bugün geçilmesi çok zor dediler.

 

6.AYAK: Ahır önerisi ***********ya dikkat . ***********, *********** ve *********** takibimizde olan her an yarış kazanacak potansiyelli atlar.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.