18 Ocak 2019 Kocaeli Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

18 Ocak 2019 Kocaeli Altılısı Tüyolu Sağlam Bankolu Yorumlar

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

18 Ocak 2019 Kocaeli

 

1.AYAK:  ************* uzun zamandır takibimizde olan form artışı gösteren bir isim. Kazanma karakteri düşük pasif isimler yanında bizce çok ön planda ama zaman zaman  startta oturma huyu var, mesafede çok kısa olduğu için erken yarışa dahil olması lazım. Bu sebeplerden ötürü banko öneremesek de favorimiz olduğunu belirtelim. ************* şu sıralar çok güveniliyor. ************* için de fazla maiden kalmaz denilmişti ihmal etmeyelim.

 

2.AYAK: Sürpriz konumda olmasına rağmen İlgililerinin tam hedef yarışa sokacağı ************* için beklentiler çok yüksek dikkat. Bizce tek rakibi ************* olacaktır.

 

3.AYAK: ************* için çok uygun rakipler ancak bu kez şansı olmayan stili rakipleri tarafından preslere maruz kalabilir. Yine de bunlardan etkilenmeyip fark yaparak kazanırsa da şaşırmamak lazım zira çok formda. Anca her ihtimale karşı rakip yazacak ise öncelikle uzun sprinti ile erkenden kendini fotoya atmaya çalışacak olan ************* yazalım. Daha sonra dökülenleri toplama işini beceren ************* ve son zamanlarda sınıf atlayan *************‘yu ekleyelim. Çok sürprizde ise ************* önereceğiz zira bu pistte iddialı olacağı aktarıldı.

 

4.AYAK: Bugün yine geri planda şans verilen ama o müthiş uzun sprinti ile daha nice iyi gruplarda başarılı olacağı tahmin edilemeyen ************* bizim favorimiz. Bursadan iddialı gelen ************* ve kalite kumaş ************* ile rahat bir yarış izleriz.

 

5.AYAK: Kaba kumda çok daha fazla koşar denilen ************* için bir grup hiç geçilmez diyor. Ancak pist değişikliği bazı orjinler için ters tepebiliyor dolayısıyla bizce bu koşuda özellikle ************* ve ************* dikkat diyoruz ve kapatmanızı öneriyoruz.

 

6.AYAK: ************************** ve ************* ahırdan önerilen üçlü oldu.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.