18 ocak 2020 adana altılı ganyan ahırdan sağlam bankolu yorumlar

18 ocak 2020 adana altılı ganyan ahırdan sağlam bankolu yorumlar

18 ocak 2020 adana altılı ganyan

 

*1.AYAK:* Güçlü ve formda isim ************* için sıkı hazırlandığı bu yarışı kaybetmez denildi. Zaten mesafe ve şartlar lehine gelişeceği için kendisini tanıyan binicisi idaresinde kazanmasını bekliyoruz. BANKO

 

*2.AYAK:* Yarışın temposu burada ilginç bir sonuç çıkabileceğini gösteriyor. Özellikle şartları değerlendirecek olan ************* öncelikle yazın. Daha sonra ahır önerisi olarak takibe aldğımız ************* kuponlara ekleyin.

 

*3.AYAK:* Maiden tayların bu koşusunda yakın takibimizde olan ve yarışları çok beğenilen ************* için yakında kazanır demişlerdi. Birde çok sürpriz bir isim var ki  üstündeki biniciden dolayı da muhtemelen kimsenin yazmayacağı isim ************* sürpriz kuponlarda yazmanızı öneriyoruz. Uzun mesafede dirençli olabileceğini düşündüğümüzden büyük bombayı patlatabilir.

 

*4.AYAK:* Bu koşuda ekibinin iddialı olduğu ************* sizlere BANKO önereceğiz.

 

*5.AYAK:* Start sorunu halledildikten sonra çok baaşarılı koşan ************* için uygun grup ve yine kazanması beklenebilir. BANKO yazılabilir.

 

*6.AYAK:* Taktiksel olarak yarışı süratli götürmesi beklenen isimler görevlerini yaparsa şanslı olacak isimler ************* ,************* ve ************* olaacaktır. Aksi halde burası karışabilir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.