18 ocak 2020 istanbul bankolu yarış tahminleri

18 ocak 2020 istanbul bankolu yarış tahminleri

18 ocak 2020 istanbul bankolu yarış tahminleri

 

*1.AYAK:* ************  ve diğerleri diye koşuyu ayırabiliriz. Bu at şuan aşırı formda. Kazanması için sadece yarış içinde sakin ve idareli sürülmesi gerekiyor. Binicisi bunu başarabilirse kazanacaktır. Aksi halde tüm isimlerin şansını eşit görüyoruz.

 

*2.AYAK:* Yakında kazanır notu ile kaydettiğimiz ************ ve ************ bugün çok olumlu bilgiler aldık. Çok daha hazır girecekleri bu yarışta aralarından bir birinci çıkmasını bekliyoruz. Sadece önceki yarışında takibe aldığımız ************ den biraz çekiniyoruz zira yarış içinde teşviklere cevap veren formda bir görüntüsü var. Yeri olanlar sürpriz hanesinden ekleyebilir.

 

*3.AYAK:* Önerilen bir isim olmadı.

 

*4.AYAK:* ************ için formun koruduğu söylendi. Kilo problemi ve kazanma karakteri sorunları mevcut.

 

*5.AYAK:* İlgililerinin güvendiği ************ bu yarışında kazanmaya yakındır.  İlk yarışında görüntü olarak çok beğenilen ancak rakibin tökezlemesi sonucu savrulan ************ ciddi rakip olur.

 

*6.AYAK:* ************ son yarışında hazır olduğunu ve sürpriz yapabileceğini belirtmiştik. Nitekim bizi yanıltmadı ve harika bir dinçlik yarışı yaptı. Şimdi ise yine uygun grupta yarışacak ama dinçlik performansından etkilenme ihtimali var. Bu durumda çok at yazılması gerekebilir. Özellikle at ekleyecek olanlara çok sürpriz konumdaki ************ yazmalarını öneririz.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.