18 Şubat 2019 Bursa Altılısı İçin Pist Bilgileri İle Sağlam Tüyo

18 Şubat 2019 Bursa Altılısı İçin Pist Bilgileri İle Sağlam Tüyo

Yıldızlı bülten’e hoşgeldiniz, 2018 yılında en çok altılı tutturan sitesi olduk, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır. Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor, tüyoların dilden dile dolaşıp özelliğini yitirmemesi için yorumlarda at isimlerini yıldızlı bir şekilde gizledik. Artık sadece aboneler okuyabiliyorlar. Siz de hemen abone olmak için whatsapp hattımızı ekleyiniz. Bir bülten parasına bu tüyoları kaçırmak istemezsiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

18 Şubat 2019 Bursa

 

1.AYAK:  Sert gruplarda bile önerdiğimiz ************ eğer herhangi bir aksilik yaşamazsa burada kazanmaya yakındır. Buraya hedefli gelen ************ rakip olarak yazılabilir. ************ sigorta.

 

2.AYAK: ************ şüphesiz grubun en kaliteli ismi, formu da iyiyken mutlak favori.  ************  yarış içi şartları lehine yakalarsa affetmiyor. Ahır nerisi ************ mutlaka yazalım , takibimizdeki isimler ************ ve ************ her an yarış kazanabilecek seviyede.************ ve ************ sağlam kuponlara eklenmeli.

 

3.AYAK: Grupta yarış içi şartları lehine olan ve  tek safkan ************ var. Muhtemelen erken liderliği alabilirse çıktığı gibi bitirecektir. Kazanma karakteri düşük olsa da biz BANKO öneriyoruz.

 

4.AYAK: ************ son yarışında taktik hatasından dolayı ** geilebileceğini belirtmiştik. Bu kez **olmadığı için **daha avantajlı konumda. Yani orta ve küçük kuponlar için ** banko yazılabilir. Sağlamcılar ise ************ ile birlikte bu kez yarış farklı bir şekilde erken süratlenirse devreye girebilecek olan ************ ve ************  yazılabilir.

 

5.AYAK: ************ çok yüksek afg oranıyla favori ancak kazanma karakteri çok çok düşük bir isim olduğundan güvenmek riskli olacaktır. ************ ve ************ öncelikle yazmanızı ve dilerseniz bütçe doğrultusunda tuttuklarınızı eklemenizi öneririz.

 

6.AYAK: Hepsi yapmalıyız. Taktik savaşında iyi hamle yapan kazanacaktır.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 14 44 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

.