18 şubat 2020 kocaeli altılı yorumlarımız

18 şubat 2020 kocaeli altılı yorumlarımız

18 şubat 2020 kocaeli altılı yorumlarımız

 

*1.AYAK:* Dinlenerek koştuğu iyi gruptaki yarışı çok başarılı olan AT İSMİ GİZLİ bu kez grubunda kazanması beklenebilir. AT İSMİ GİZLİ için iyi duyumlar geliyor takibe almak lazım. Son yarışında büyük sürprize imza atan AT İSMİ GİZLİ bugün de ihmal edilmemeli zira sorunu çözülmüş ve artık kötü koşması beklenemez.

 

*2.AYAK:* Son yarışında sürpriz konumdayken önerdiğimiz AT İSMİ GİZLİ sonlarda rakibini inada bindirince fotoda kaybetmişti. Bugün ciddi bir rakibi yokken kazanmalıdır. BANKO

 

*3.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ grubun şüphesiz en kaliteli atı konumunda fakat yarış içi şartlar sonucu değişirebiliyor. AT İSMİ GİZLİ en ciddi rakibi olacaktır yine. Son yarışında iyi grupta formunu yansıtırsa iddialı olabileceğini belirttiğimiz AT İSMİ GİZLİ son anda kaybetmişti. Bugün bu rakipler yanında mesafesinde sürpriz yapabilir.

 

*4.AYAK:* Takip atımız AT İSMİ GİZLİ bugün çok koşacak dikkat. AT İSMİ GİZLİ ekibi iddialı konuşuyor bilginiz olsun.  AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ise ahırlar bölgesinde dillenen isimler olarak not ettiklerimiz.

 

*5.AYAK:* İlk yarışından bu yana önerilen isim AT İSMİ GİZLİ yarış içindeki problemi çözüldüğünde mutlaka kazanacaktır. İhmal etmemekte fayda var. AT İSMİ GİZLİ ilk yarışında ciddi hazırlıklarla girecek. AT İSMİ GİZLİ istikrarlı yarışları ile yazılmalı.

 

*6.AYAK:* AT İSMİ GİZLİ önceki yarışında ahırlarda çok konuşulan isimdi. Bugüne hedefli olabilir. Yarış süratli giderse ve trafik sorunu yaşamazsa AT İSMİ GİZLİ den çok etkili bir bitirici sprint gelebilir.

 

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 10:00
Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.