18 TEMMUZ 2019 perşembe kocaeli altılı tüyoları

18 TEMMUZ 2019 perşembe kocaeli

 

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN için sevdiği pistte çok koşar diyorlar. YILDIZLI BÜLTEN ise kalite olarak üst sınıf bir at olacak.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN artık seriye devam eder diyen bir grup var. Artık düzeldi denilen bir YILDIZLI BÜLTEN var ki koşarım derse rakip tanımaz. YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN  bugün önerilen diğer isimler.

 

3.AYAK: Ekibinin ve binicisinin de iddialı oluşu ile YILDIZLI BÜLTEN  sizelere BANKO önereceğimiz isimdir.

 

4.AYAK: Kocaeline iddialı götürülen YILDIZLI BÜLTEN dikkat edin. YILDIZLI BÜLTEN ve  YILDIZLI BÜLTEN diğer rakipleri.

 

5.AYAK: Bu kez iddialı olacağı şartlarda koşan takip atımız YILDIZLI BÜLTEN bombayı patlatmaya yakındır, bahis oyunlarınızda da değerlendirebilirsiniz.

 

6.AYAK: Bugün önerilen isim olmadı bu koşu için ancak takip atlarımız var, bunları kuponlarınızda değerlendirebilirsiniz. YILDIZLI BÜLTEN  ,YILDIZLI BÜLTEN  ,YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN önereceğimiz takip atlarımızdır.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.