18 temmuz ankara altılı ganyan tüyolu yorumları

18 temmuz ankara altılı ganyan tüyolu yorumları

18 temmuz ankara

 

 

1.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN şüphesiz grubun en güçlü atı konumunda. YILDIZLI BÜLTEN  ise önde rahat bırakılırsa sert rakibine direnebilir. Bir de aralıklarla koşan cazip isim YILDIZLI BÜLTEN değerlendirilmeli ki bu tay hakkında ileride çok işler yapılacağı söylenmişti.

 

2.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ekibi son yarışında çok iddialıydı. Lakin pist şartlarından dolayı başarılı olamayınca tekrar sevdiği piste hedeflenerek getirildi. YILDIZLI BÜLTEN ise mükemmel form durumu ile ciddi rakip olacaktır.

 

3.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN güç olarak grubun üstünde . Her türlü şartta iyi binicisi ile yarışı kazanabilir. Sadece çok sürpriz konumdaki YILDIZLI BÜLTEN den sürpriz bekleyebiliriz. Zira giderek artan formu ile süratli giden her koşuya ortak olacak sprinte sahip.

 

4.AYAK: Kazanma karakterine rağmen YILDIZLI BÜLTEN öncelikle yazılmalı ki şu aralar çıldırmış gibi koşuyor. Sıkı hazırlanan YILDIZLI BÜLTEN yarış içi avantajlarından dolayı şanslıdır.

 

5.AYAK: Takip atımız YILDIZLI BÜLTEN ile bu kez şansını ankarada deneyecek olan çok sürpriz isim YILDIZLI BÜLTEN kuponlarınızda mutlaka olsun.

 

6.AYAK: Yakında yarış kazanır diye not ettiğimiz YILDIZLI BÜLTEN kazanma karakteri müsaade ederse bunu başaracaktır.

 

 

NOT: AT İSMİ herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.