18 Temmuz Çarşamba İstanbul Altılısı Ahırdan Duyumlu Sağlam Tüyolar

18 Temmuz Çarşamba İstanbul Altılısı Ahırdan Duyumlu Sağlam Tüyolar

18 Temmuz Çarşamba İstanbul At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

18 Temmuz Çarşamba İstanbul  ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  Ahırdan aldığımız bilgilere göre ***** son yarışını tekrarlaması halinde kazanmaya yakın olduğu bildirildi. Bu gruba göre pasif at sayılsa da bizce bugün de değerlendirilmesi gereken ***** ihmal edilmemeli. ***** için şartlar yine müsait. Herhangi bir at stili dışı koşmazsa ***** için yarış içi avantajlar var.

2.AYAK: *****, ***** ve ***** arasından bir birinci çıkacak muhtemelen. Güçler eşit fakat yarış içi şartlardan dolayı bu koşuyu 3 isimle sınırlı tuttuk.

3.AYAK:  Ahırdan ***** önerildi.

4.AYAK:  ***** çok formda ve gruptan üstünlüğü tartışılmaz ancak bugün çok koşması beklenen ***** mutlaka eklenmeli. Hatta ***** düzelme yolunda olduğundan takibe alınmalı.

5.AYAK: Yarış içi şartlarından dolayı ***** yine kazanmaya yakın. Banko olarak değerlendirebiliriz.

6.AYAK: Düzelen formda bir ***** tabiki favoriliği hakediyor.  ***** ve ***** ise ciddi rakip konumunda.

 

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.