19 ağustos 2020 istanbul altılı yorumlarımız

19 ağustos 2020 istanbul

1.AYAK: Çoğu sorunlu isimlerin yanında mükemmel performansı ile AT İSMİ GİZLİ yine kazanması gereken şartlarda BANKO yazılabilir.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu haftaki görüntüsü ile mutlaka yazılması gerektiğini gösterdi. Yarış görüp toparlanan AT İSMİ GİZLİ bugün bomba yapabilir dikkat. Sorunları giderildiyse AT İSMİ GİZLİ çok ters koşabilir. AT İSMİ GİZLİ ekibi taylarına güveniyor. Kazanma özürlü olsa da formu iyi olan AT İSMİ GİZLİ sigorta.

3.AYAK: Sıkı hazırlanan AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. Gereksiz son yarışından sonra tekrar sevdiği piste getirilen AT İSMİ GİZLİ , formunu geliştiren AT İSMİ GİZLİ ve yarış gören AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olmalı.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ görüntüsünü yarışa taşırsa affetmez diyorlar. Bizce bugün sürpriz konumda olan AT İSMİ GİZLİ yarış içi şartlar lehine olduğundan mutlaka yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ sigorta.

5.AYAK: Bu koşuda aprantisinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ , Yakın takibimizde olan AT İSMİ GİZLİ ve bu aralar sürpriz beklenen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. Sağlama almak için diğer rakipleri şablondadır.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu aralar farklı olduğunu kanıtladı. İddialı olacağı pistte mutlaka yazılmalı. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ ve grubun en formda ismi AT İSMİ GİZLİ ihmal edilmemeli.


ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: *****
3.AYAK: ****
4.AYAK: ***
5.AYAK: ***
6.AYAK: ***

NOT: AT İSMİ GİZLİ yazılı alanlar 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine gönderilir.

Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir. Gündüz yarışları 10:00 Akşam yarışları 13:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz. WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.