19 ağustos bursa altılı ganyan tüyolu yorumlar

19 ağustos bursa altılı ganyan tüyolu yorumlar

19 ağustos bursa altılı ganyan tüyolu yorumlar

 

1.AYAK: Performansını arttıran YILDIZLI BÜLTEN ciddi rakipleri ile olan kilo farkını bugün değerlendirecektir. Tabiki ciddi rakipleri YILDIZLI BÜLTEN ve YILDIZLI BÜLTEN da ihmale gelmezler.

2.AYAK: Yakında bomba yapar diye not ettiğimiz YILDIZLI BÜLTEN ile bugün mükemmel görüntüsü var diye önerilen YILDIZLI BÜLTEN sürprizi yapabilir.

 

3.AYAK: İyi durumunu artık yansıtmaya başlayan YILDIZLI BÜLTEN bu grupta kazanmasını bilmelidir.  Banko yazılabilir .

 

4.AYAK: Tüm isimlerin benzer stilde olduğu koşuda taktiksel olarak kim doğru hamleyi yaparsa o kazanır. Kapatılması önerilir.

 

5.AYAK: Çok ciddi hazırlandığı koşusunda kazanamayan YILDIZLI BÜLTEN bugün bekleneni verebilir. Her an kazanabilir görüntüsü ile YILDIZLI BÜLTEN ciddi rakibidir.

 

6.AYAK: YILDIZLI BÜLTEN ve diğerleri koşusu olacak. Bu atın da kazanma karakteri malum, gelir gelir fotoda yarışı verebilir. Ya tek ya hepsi bütçenize göre değerlendiriniz.

 

 

NOT: YILDIZLI BÜLTEN yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.