19 ağustos izmir altılı yorumları sağlam kupon

19 ağustos izmir altılı yorumları sağlam kupon

19 ağustos izmir At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz.

***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

19 ağustos izmir ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  ***** ve***** ahırdan önerilen sürpriz isimler. Daha geniş oynayanlara ***** yakın zamanda bomba yapabilecek kapasitedeki isim.  3.ENDER BABA ve ***** sağlam kuponlara önerilir.

2.AYAK: *****son yarışını kolay grupta kazanmış ve şimdi zor grupta yarışıyor olsa da mutlaka bugün de şans verilmeli. 11.CAMBODIA aşırı formda olduğundan ciddi rakibidir.

3.AYAK: Kazanma karakterinin düşüklüğüne rağmen ***** bugün mutlaka yazmamız önerildi. *****ve 8.EXTRA BAZALT  ihmal edilmemeli.
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK:  4.ZAFERİMOL bu koşuda çok geri planda şans verilmiş ama bugün ahır görüntüsünü gören dostlarımız çok koşar dedi. Yarış içi avantajlarıda bulunduğundan kazanmasi bizim için normal sonuç olur. Riskli olsa da BANKO öneriyoruz.
BANKO: 4

5.AYAK: ***** mükemmel görüntüsü ile rakiplerinden birhayli sıyrılıyor. ***** bu koşuya ciddi hazırlıklarla  katılacak. 5.VASEEM ve ***** sağlam kuponlara yazılmalı.

6.AYAK: Ahır önerisi ***** düzelmiş sinyalleri ile bugün mutlaka yazın ve takip listenize de alın. *****  ve ***** ciddi hazırlıktan geçtiğini öğrendiğimiz diğer isimler. 11.KARAPAVLİ sağlam kuponlara yazılmalı.

 

“19 ağustos 2018 pazar altılısını yorumlarımız ile bulan abonelerimizi tebrik ederiz”

 

gtd gtrgt

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.