19 Aralık 2018 Çarşamba Bursa altılı tüyolu tahminler ve uzman yorumu

19 Aralık 2018 Çarşamba Bursa altılı tüyolu tahminler ve uzman yorumu

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

19 Aralık 2018 Çarşamba Bursa

1.AYAK:  Kilosuna rağmen ********** bugün çok koşar dikkat.  ********** , ********** , ********** ve ********** iyi hazırlandı anlamında ahır çevresinden toplayabildiğimiz isimler.

2.AYAK:  ********** sürekli kazanma durumunda ve sadece yarış içi şartlar oturduğunda bunu başarabilecek,  banko yazmak ne kadar riskliyse hiç yazmamak ta o kadar risklidir. Başaramazsa ********** ve ********** ikilisinden biri kazanır.

3.AYAK:  ********** ilgililerinin bu koşuyu kesin kazanırız dediğini öğrendik. Ancak mükkemel durumundan bahsedilen **********  ve şu sıralar her koşuya saldırır denilen ********** yazmadan olmaz. Bunları yazmışken bir de takipten **********‘nu bomba köşesinden ekleyebiliriz.

4.AYAK:  Bize önerilenler doğrultusunda ********** banko yazılabilir. Son yarışını saymazsak çok formda denilen **********  ciddi rakip olabilir. Eğer bu iki isim eksik kalırsa burası karışır, bütçe doğrultusunda buraya at ekleyebilirsiniz.

5.AYAK:  Son yarışında takip listemize giren ********** bugün daha avantajlı şartlarda kazanmasını bekliyoruz.
BANKO: *

6.AYAK:  Yorumsuz sadece sağlam bir sıralama paylaşacağız, bu ayaktan bir sürpriz çıkabilir.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.