19 aralık 2019 izmir altılısı sürpriz yorumlar

19 aralık 2019 izmir altılısı sürpriz yorumlar

19 aralık 2019 izmir altılısı sürpriz yorumlar

 

*1.AYAK:* Son zamanlardaki görüntüsü ile çok sıkı hazırlandığını belli eden ************* kazanmaya yakındır. ************* için bir grup iddialı konuşuyor, kuponlara yazılmasında fayda vardır.

 

*2.AYAK:*  ************* güçlü bir sprinter olup yarışın süratli geçmesi halinde yine kazanması bekleniyor. Tersi seyirde ************* şanslı olacaktır.

 

*3.AYAK:* Biraz sert gruba çıkıyor gibi gözükse da takip atımız ************* mutlaka kuponlarınıza ekleyin, zira çok formda olduğunu ve sürpriz yapabileceği şartlarda yarışacağını söyleyebiliriz.

 

*4.AYAK:* Ciddi hazırlıklarla bu koşuya katılan ************* ve ************* yanına kaliteli kumaş ************* ekleyelim.

 

*5.AYAK:* Boş kilolu ************* ve diğerleri diye koşuyu ayırabiliriz. İyi hazırlıkları ile ahırlar bölgesinde tutulan bir isim. Siz varsa tuttuğunuz isimleri yanına ekleyiniz.

 

*6.AYAK:* Tay koşularında duyumlara bağlı yorum yapıyoruz, ************* için iddialı duyumlar aldık. ************* ,************* ahırlar bölgesinde dillenen isimler. Çok kaliteli orjini ile ************* için çalışmaları yeterse kazama şansı yüksek dediler.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.