19 Aralık çarşamba İstanbul Altılı Yorumlarımız

19 Aralık çarşamba İstanbul Altılı Yorumlarımız

19 Aralık çarşamba İstanbul Altılı Yorumlarımız

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

19 Aralık çarşamba İstanbul 

 

1.AYAK:  Kazanma karakteri düşük olan isimlere genelde şans vermeyiz veya sigorta amaçlı yazarız ama bugün *********  için süper üstü form durumu ile artık kazanır denildi. Biz banko öneriyoruz ama yine de kazanma karakterine güvenmem diyenlere *********  ve *********  mutlaka değerlendirmelerini öneririz.
BANKO: *

 

2.AYAK:  Ahır önerisi ********* bugün yarın kazanır dikkat.  ********* ve ********* yarış içi şartlar dahilinde şanslı olur, kaliteli ********* ve ********* sağlam kuponlarda olmalı.

 

3.AYAK: ********* , ********* ve ********* arasından bir birinci çıkar diyoruz, ayırımsız yazalım.

 

4.AYAK:  ********* aprantisi büyük bir hata yapmazsa kazanır.
BANKO: *

 

5.AYAK:  Bugün ** olmasa muhtemelen bomba bir ganyan ile kazanması beklenen ********* bankomuz olacaktır.
BANKO: *

 

6.AYAK:  Takipten *********,  İddialı hazırlanan *********, şu sıralar çok koşar denilen *********, kaliteli ama formsuz ********* ayırılmamalı.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.