19 Ekim 2018 Cuma Bursa Yorumları At Yarışı Sitesi

19 Ekim 2018 Cuma Bursa Altılı Tahminleri Sağlam Bankolu

Değerli yıldızlı bülten okurları, tahminlerimizin ağızdan ağıza dolaşıp tüyoların tüyo olma özelliğini yitirmesinden dolayı 1 mayıs 2018’den itibaren yorumları sadece abone listesine aktarıyoruz. Ahırdan gelen sağlam tüyolardan faydanlanmak istiyorsanız hemen günlük bülten parasına abone olabilirsiniz. Aboneliğin fiyatı düşük tüyoların değeri büyüktür.

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

19 Ekim 2018 Cuma Bursa

1.AYAK:  ***** ve ***** arasına muhtemelen at girmeyecek gibi görülüyor.
SIRALAMAMIZ: *****

2.AYAK:  ***** mükemmel formu ile banko yazılabilir durumda. Sadece bugün iyi koşması beklenen ***** ve yarış içi şartı oturursa her türlü kazanabilecek durumdaki *****yazılabilir. Yine de günün genel olarak en zor koşusu olabilir. Yani bütçe doğrultusunda burayı sağlama almanız önerilir.
SIRALAMAMIZ: *****

3.AYAK:  ***** kazanma karakteri düşük olmasa muhtemelen daha iyi gruplarda olurdu. Bugün grup çok uygun. *****  ve potansiyeli yüksek *****  rakip olarak yazılabilir.
SIRALAMAMIZ: *****

4.AYAK:  ***** ahırdan banko önerildi. Yarış içi şartlardan dolayı belki ***** rakibi olabilir.
SIRALAMAMIZ: *****

5.AYAK:  ***** bugün geri planda şans verilmesine rağmen ahırdan aldığımız bilgilere göre üstüne koyarak gelen safkanın bu kez kazanabileceği paylaşıldı. ***** ciddi rakip önerilirken, İlk kez koşacaklardan ***** daha sonra yazılabilir.
SIRALAMAMIZ: *****

6.AYAK:  ***** takip listemizden olup bugün beklenen çıkışı yapabilir. ***** ve ***** form durumundan dolayı bugün öne çıkardığımız dieğr isimlerdir.
SIRALAMAMIZ: *****

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

Havale ile ödeme yapmak için whatsapp hattımızdan bilgi alınız.
Her türlü ödeme işlemi sonrası whatsapp’tan ödeme yaptığınızı bildirin ve abone listesine eklenin.
Whatsapp : 0542 832 1 444

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.