19 ekim ankara altılı tüyolu sürpriz yorumlar

19 ekim ankara altılı tüyolu sürpriz yorumlar

19 ekim ankara altılı tüyolu sürpriz yorumlar

 

*1.AYAK:* Günün en zor kilit koşusu olan ilk ayakta ankaraya yüksek beklentilerle gelen ************* ve kendisine göre uygun gruba düşen ************* önereceğimiz isimlerdir.

 

*2.AYAK:* Bür türlü bekleneni veremeyen ************* iyi formunu koruyor, bunu yarışa taşırsa sürprizi yapabilir. Son yarışında nihayet sorunu halledilen ************* kalitesini gösterdi. Bugün de etkili olacaktır.

 

*3.AYAK:* ************* son yarışını tekrarlarsa kazanır diyorlar.  İlk yarışında iddialı notuyla gelen ************* takip listemizdeydi. Bugün kalitesini konuşturabilir. Çok sürpriz konumdaki ************* dikkat her an bomba yapacak durumdaymış. Diğer takip atımız ************* arttırdığı fformu ile kollanmalı.

 

*4.AYAK:* Eksiksiz hazırlandığı söylenen ************* yanına kalitesi malum ************* öneriliyor. Yarış seçilerek koşan ************* da kuponlara eklenmelidir.

 

*5.AYAK:* Takip atımız ************* için burası tam hedef bir yarış dikkat. Banko önermememizin sebebi  ************* hakkında da iddialı duyumlar aldığımızdır. İki atı ayırımsız yazalım.

 

*6.AYAK:* Günün kapanış koşusu da ilk ayak gibi zor geçecektir. Biz takip atımız ************* lehine şartlarda çok koşacağını söyleyebiliriz.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.