19 ekim izmir altılı ganyan kuponu 4 adet BANKO önerisi var

19 ekim izmir altılı ganyan kuponu 4 adet BANKO önerisi var

19 ekim izmir altılı ganyan kuponu 4 adet BANKO adayı vardır.

 

*1.AYAK:* Ciddi hazırlıktan geçen ***********, formunu koruyan kaliteli *********** mesaeden dolayı şanslı olabilecek ***********  ve son zamanlarda sınıf atlayan *********** kuponlarınızda olsun.

 

*2.AYAK:* Bugün yarın kazanır diye not aldığımız *********** ve *********** ikilisinden bir birinci çıkmasını bekliyoruz. Sağlamcılara staart sorunu nüksetmezse çok koşacak olan *********** yazmalarını öneririz.

 

*3.AYAK:* Neredeyse 1 yıl aradan sonra start alacak olan kaliteli *********** için çok iyi duyumlar aldık. Tüm sorunları çözülmüş halde ve çok hazır olduğu aktarıldı. Zaten kapasitesinin yarısını koşsa kazanmaya yetecektir. SAĞLAM BANKO

 

*4.AYAK:*  *********** lehine şartlarda yarıştığında kazanmasını da biliyor. Bugün uygun grupta BANKO yazılabilir.

 

*5.AYAK:* Uzun mesafeli çim yarışlarında etkili olduğunu bildiğimiz ve takibe aldığımız *********** bu kez uygun rakipleri de yakalamışken kazanmasını bilir. BANKO olarak yazılabilir.

 

*6.AYAK:* Aradan sonra iddialı katıldığı yarışta bekleneni veremeyip buraya hedeflenen *********** binicisi idare edebilirse kolay bile kazanabilir. Bu koşuda BANKO yazılabilir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.