19 eylül 2020 Ankara günün sürpriz atları

19 eylül 2020 Ankara günün sürpriz atları

19 eylül 2020 Ankara

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ buraya hedefli katılıyor. Kazanma şansı yüksek.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ istikrarlı yarışları ile öne çıkıyor ve özellikle son işleri çok beğenildi. Ahırdan iddialı önerilen AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazalım.

3.AYAK: İki at ile rahat bir yarış izleyeceğiz. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ mükemmel formları birincilik mücadelesinde olacaktır.

4.AYAK: Atı tanıyan binicisi ile AT İSMİ GİZLİ bu kez farklı koşacaktır. İstikrarlı isim AT İSMİ GİZLİ yarış içi şartları lehine yakaladığı her yarışta iddialı olacaktır. Diğer rakipleri şablondadır.

5.AYAK: Düzlükte vites arttırarak uzayıp giden bir AT İSMİ GİZLİ var. İyi jokeyi ile sevdiği pistte yine kazanması gerekir.

6.AYAK: Önceki yarışını tekrarlarsa AT İSMİ GİZLİ , yine çime çıkan AT İSMİ GİZLİ, ilgililerinin çimde farklı koşar dediği AT İSMİ GİZLİ, formda AT İSMİ GİZLİ , mizbin maiden AT İSMİ GİZLİ, iyi çalışmaları olan AT İSMİ GİZLİ topluca yazılmalı.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *****
2.AYAK: **
3.AYAK: **
4.AYAK: ****
5.AYAK: *
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.