19 eylül 2020 İzmir altılısı banko tahminler

19 eylül 2020 İzmir altılısı banko tahminler

19 eylül 2020 İzmir altılısı banko tahminler

1.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

2.AYAK: Bugün yabana atılmış gibi geri planda kalan AT İSMİ GİZLİ herkese ceza kesebilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ ise son yarışını tekrarlarsa muhtemelen yine kazanırda adını duyuracaktır.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bugün bir grubun çok güvendiği bir isim. AT İSMİ GİZLİ ciddi hazırlandı. Çok sürprizde ise AT İSMİ GİZLİ değerlendirebiliriz zira ilk yarışında kayba koşan tayın iyi idman görüntüsü ile farklı koşması yakındır.

4.AYAK: Yarış içi şartlardan dolayı AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ arasından bir birinci bekliyoruz.

5.AYAK: Geçtiğimiz ayın son gününde ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ iyi koşup boyun farkı ile kaybetmişti. Bugün koruduğu formu ile mutlaka yazılmalı. İyi işlerini henüz yansıtamayan AT İSMİ GİZLİ ve son yarışına istinaden AT İSMİ GİZLİ kuponlara eklenebilir.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu kez daha etkili bir binici ile çok şanslıdır dikkat. AT İSMİ GİZLİ iyi ellerde bakılıyor ve bugün dengi rakipler arasında iyi koşacaktır. Diğer rakipleri şablondadır.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ****
2.AYAK: **
3.AYAK: ***
4.AYAK: **
5.AYAK: ***
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.