19 haziran 2019 çarşamba İstanbul At Yarışı Günün Sürpriz Atları

19 haziran 2019 çarşamba İstanbul At Yarışı Günün Sürpriz Atları

19 haziran 2019 çarşamba İstanbul

 

1.AYAK: Nispetten sert gruba çıkıyor gibi gözüksede asılda çok kaliteli bir at olan ************* bizce iyi durumunu yarışa yansıtırsa bombayıda yapar. Bu kez lehine şartlarda çok koşacak denilen ************* mutlaka yazılmalı.

 

2.AYAK: Bu koşuda ahırlardan mutlaka yazılması önerilen isimler ************* ,************* ve ************* oldu. 

 

3.AYAK: Ekibinin bu koşu için iddialı olduğu ************* ve boş kilolarda genelde sürpriz yarışlarını izlediğimiz ************* yazılması gereken isimler.

 

4.AYAK: Bu grup bize şimdiden hafif gelir iddiaları ile BANKO önerilen ************* hata yapmazsa kazanmasını bilecektir.

 

5.AYAK: Günün en beğenilen atı olarak not edilen ************* ile birlikte kazanma karakterine rağmen yaz diye bildirilen ************* kuponlarınıza ekleyiniz.

 

6.AYAK: Bu koşuda da uzun zamandır kazanmaya hasret ************* ön planda önerildi. Belkide kazanma zamanı gelmiştir artık. ************* ve ************* da yarış içi avantajlarından dolayı yazılabilir.

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44