19 Kasım 2018 Pazartesi Bursa Altılı Yorumları ve özel bankolu tahmin

19 Kasım 2018 Pazartesi Bursa Altılı Yorumları ve özel bankolu tahmin

19 Kasım 2018 Pazartesi Bursa Altılı Yorumları ve özel bankolu tahmin

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

19 Kasım 2018 Pazartesi Bursa

1.AYAK:  9.QAVIY, ******* ve ******* güç ve form olarak öne çıksa da iyi hazırlıkları ile *******,******* ve *******’ de eklenmeli.

2.AYAK:  ******* ve ******* takip listemizden olup bugün harika koşacaklardır. Ahır önerileri *******,*******,******* ve ******* hem yazılmalı hem de takibe alınmalıdır. ******* ve ******* ise formda olduklarından yazmalıyız.

3.AYAK:  Pist evresi hemen herkesin hemfikir olduğu üçlü *******,******* ve ******* arasında bir yarış olacak gibi. Bunların yanına tam olarak gücü kestirilemeyen 2.GRAN BLANCO  eklersek daha da sağlama almış oluruz.

4.AYAK:  Grubun güçlü ismi 1.GÖLDEM bu mesafede yarış içi avantaları da varken BANKO değerlendirmeliyiz.
BANKO: *

5.AYAK:  Bu kez etkili binicisi ile kendisine uygun grupta kazanmaya yakın olan *******  favorimiz. 10.MAZLUMZÜLFİKAR,*******,******* ve ******* ciddi rakipleri olacaktır.

6.AYAK:  ******* bu pistte çok formda. Ciddi görünen ama sorunlu rakipler yanında bir sürpriz ismi yazabiliriz. Bu da *******’tur.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.