19 kasım adana ahırdan özel tüyolu sürpriz yorumlar

19 kasım adana ahırdan özel tüyolu sürpriz yorumlar

 

*1.AYAK:* İlk yarışından bu yana iddialı olan ama pist uyumsuzluğu görünen *********** bu kez adana kumunda çok farklı koşabilir dikkat. Takip atımız *********** ile ahır önerileri ***********  ve *********** kuponlarda olmalı.

 

*2.AYAK:* Kazanma karakterine rağmen *********** bugün bu rakipler yanında çok şanslıdır. Bir grubun çok güvendiği *********** bugün yarın kazanır durumunda dikkat.

 

*3.AYAK:* *********** son yarışına istinaden biraz geri plana atılmış durumda. Yarışı yakın takip ederse bu rakipleri kolay bile geçebilir. *********** mükemmel formu ile bu grupta mutlaka değerlendirilmeli.

 

*4.AYAK:* Son yarışını dikkate almayın, buraya tam hedef katıldığı aktarılan *********** bu grupta lehine şartlarda BANKO yazılabilir.

 

*5.AYAK:* Ahır önerisi olarak gelen *********** takibe alalım çok yakında kazanır dediler. *********** ise tekrar kumda denenecek, yarış içi problemi giderildiyse sürprizi yapabilir.

 

*6.AYAK:* Özellikle *********** dikkat mükemmel görüntüsü varmış, yansıtırsa affetmez diyorlar. *********** için bu grup çok uygun sayılabilir.

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.